REKLAMA
Podívej se také na   KUCHAŘSKÉ RECEPTY
REKLAMA 
 Československý CB Contest - CB soutěž, CB závod
Lokátor 1:
Lokátor 2:

CB Monitor - vše o CB Kalendář CB, PMR a AMA akcí Československý PMR Cup
Hlavní strana Jednotlivé ročníky Frekvence CB v ČR Frekvence CB v SR Najdi lokátor / místo Lokátorová mapa

Československý CB Contest 2011
     U některých soutěžících vládne nedůvěra, co se týče hodnocení deníků i avizovaného sjednocení zápisů v denících. Došlo to až tak daleko, že Milan Senica požádal o vyřazení svého deníku z hodnocení závodu. Také situace, kdy jeden soutěžící trvá na uznávání spojení jen a pouze podle databáze volaček z deníku CL6 a jiný zase naopak "uznávání jen a pouze podle deníku CL6" silně kritizuje, je neúnosná. Rozhodli jsme se proto zrušit letošní ročník Československého CB Contestu a jeho výsledky anulovat. Je nám to líto už kvůli Vaší hojné účasti, za kterou Vám děkujeme, ale jinou rozumnou cestu z této patové situace nevidíme.
     "Cesta do pekel je dlážděna dobrými úmysly" - jak pravdivé ... Letošní ročník je pro nás, pořadatele, cennou lekcí. Ukázal nám slabiny proposic, požadavků na zápis deníku i nového kontrolního systému a také možné konflikty, které mohou, byť z dobré vůle, vzniknout. Vše se to promítne do zásadních změn v příštích proposicích.
     Všem soutěžícím ještě jednou děkujeme za účast a věříme, že se sejdeme příště již nad jednoznačnými pravidly, které nebudou připouštět jiný výklad a dají soutěžícím potřebnou jistotu.
zpět na seznam ročníků


©2021 CBMonitor.cz
CB Monitor neodpovídá za škody způsobené použitím zde zveřejněných návodů na jakoukoliv úpravu radiostanic.